СТУДЕНТ ІНФОРМ

Сенегал без Мане вигриз путівку у плей-офф ЧС-2022, викинувши Еквадор за борт

326212 ПЕРЕГЛЯДІВ

У заключному турі групового етапу чемпіонату світу Сенегал здолав Еквадор.

Ціна поразки у цьому поєдинку була занадто високою для обох команд – на кону стояла путівка у плей-офф. Щоправда, Еквадору для виходу з групи вистачало нічиєї, а Сенегал влаштовувала лише перемога.

Сенегальці присвятили гру своїй легенді – рівно два роки тому після тривалої хвороби відійшов у вічність півзахисник Папа Буба Діоп. Зокрема, він прославився тим, що на Мундіалі-2002 забив у ворота Франції переможний гол. І у підсумку "Гальські півні" вилетіли з турніру.

Уже на старті зустрічі вивести вперед Сенегал мав шанс Ідрісса Гуйє, який у центрі штрафного отримав точну передачу з лівого флангу. Однак м'яч пролетів повз праву стійку.

Загалом африканська команда частіше атакувала і завдала більше ударів у площину воріт: чотири постріли у виконанні сенегальців проти одного від еквадорців. Врешті Сенегал таки відкрив рахунок. Арбітр призначив пенальті після того, як Інкап'є грубо влетів у корпус Сарра. Форвард сам взявся виконувати вирок – голкіпер опонентів не встиг зреагувати і лише провів м'яч поглядом.

По перерві команди додали перцю в поєдинок. На 68 хвилині Кайседо замкнув головою подачу з кутового і відновив статус-кво. Але не надовго. Уже через дві хвилини своїм шансом під час виконання стандарту скористався Сенегал. Ідрісса навісив з кутового, Валенсія необачно вибив м'яча під ноги Кулібалі, а той не змарнував подарунок від опонента – 2:1.

2:1 – Сенегал проривається у плей-офф чемпіонату світу з другого місця у квартеті А. Нідерланди вийшли з групи з першого місця.

Джерело

Теги: Сенегал,Футбол,спорт,новости,новини,Спортивные новости,Спортивні новини,Новости футбола, новини футболу,Новости спорта,Новини спорту,Сенегал без Мане вигриз путівку у плей-офф ,Сенегал без Мане вигриз путівку у плей-офф ЧС-2022,ЧС-2022,ЧС 2022,Сенегал без Мане, Еквадор ,Мане,Садіо Мане,Садіо Мане Вікіпедія,Мане Вікіпедія,Чемпіонат Світу,Чемпіонат Світу 2022,Чемпіонат ,плей-офф, півзахисник Папа Буба Діоп, півзахисник , Папа Буба Діоп, Папа Буба Діоп Вікіпедія,Гальські півні,Ідрісса Гуйє,Феліпе Кайседо,Кайседо,Феліпе Кайседо Вікіпедія,Кайседо Вікіпедія,Нідерланди ,Favbet ,Еквадор - Сенегал ,Головні новини
Автор: admin.sportcomua