Мудрик вперше відзначився за Челсі – довелося перебороти нову роль, суддів і жадібних партнерів

АПЛ, 27 тур

Лестер – Челсі – 1:3

Голи: Дака, 39 – Чілвел, 11, Хаверц, 45+6, Ковачіч, 78

Вилучення: Фас, 87 (Л)

Мудрик несподівано вийшов у старті після двох повних матчів на лаві запасних. Грем Поттер довірив українцю незвичну роль "фальшивої дев'ятки" у компанії Хаверца і Феліша.

Челсі забив з першого ж гострого моменту. Кутовий вийшов невдалим, але Кулібалі продовжив атаку другим темпом і високою подачею знайшов Чілвела – лівий захисник з льоту ідеально пробив у ближній кут. Бен не посоромився емоційно святкувати гол колишній команді, чим неабияк розгнівав фанатів Лестера. "Лиси" мали не гіршу нагоду. Амарті буквально з 3 метрів замикав дальню стійку, але примудрився схибити.

Експеримент з Мудриком виглядав провально. Михайло дуже рідко зустрічався з м'ячем, та ще й партнер виявився "скнарою". Феліш вивалився на побачення з кіпером і міг котити правіше українцю на порожні ворота. Втім, Жоау вирішив перекидати кіпера та влучив у стійку. Незабаром каркас воріт струснув і Дьюсбері-Хол – могутній удар з рикошетом прийняла поперечка.

Проти Мудрика були навіть технології. На 34-й хвилині "форвард" Челсі протягнув м'яч 20 метрів, віддав на Лофтуса-Чіка, а той в дотик Фелішу. М'яч португальця і передгольовий пас українця скасував VAR, помітивши мінімальний офсайд.

Феліш з розпачу "привіз" гол на свої ворота. Перейра прочитав зухвалий дриблінг вихованця Бенфіки біля карного майданчика і переправив на Дака, який сильним ударом не залишив шансів Кепі – 1:1. Переможцем на перерву таки пішов Челсі. Хаверцу довго надавали медичну допомогу, тому рефері додав аж 4 хвилини. Гол стався взагалі на 45+6-й. Енцо розкішним черпаком вивів Хаверца на ударну позицію, а той не менш елегантно перекинув Ворда.

Поттер вже у перерві вирішив робити заміну. На щастя, Галлахер вийшов замість Феліша, а не Мудрика, який також міг стати жертвою. Михайло ледь не зламався на рівному місці, але підвівся і продовжив гру.

Суперники продовжили обмін супермоментами. Ворд здійснив фантастичний сейв після удару Фофана, а Лестер двічі не зміг вразити напівпорожні ворота – Галлахер і Кепа зупиняли м'яч на лінії. Поттер провів ще 2 заміни, проте Мудрика не чіпав.

На 75-й хвилині Михайло знов постраждав від суддів. Екс-зірка Шахтаря з центра поля вибіг на побачення з Вордом і чітко реалізував момент. Святкування перервав прапорець лайнсвумен – був мінімальний офсайд.

Замайоріла загроза стати агентом 007 (жодних результативних дій у 7 матчах за Челсі), але минулося. На 78-й хвилині Мудрик головою скинув м'яч Ковачічу, який забив ефектним ударом в стилі кунг-фу. Зовсім не такими діями заробив репутацію Михайло, але зараз гидувати не доводиться! Лише після цього Поттер зняв нашого легіонера.

Лестер догравав матч у меншості, тому про камбек не йшлося. Челсі вперше у 2023 році забив 3 м'ячі, проте в АПЛ все досі сумно – десяте місце і 11 очок відставання від зони ЛЧ.

Джерело

Теги: Михаил Мудрик,Мудрик,Михаил Мудрик Википедия,Мудрик Википедия,Спорт, новости спорта, новини спорту, Спортивные новости, Спортивні новини,Новости, новости футбола,Футбол,Новини , новини футболу,Челсі, АПЛ , англійська Прем'єр-ліга,Лестер – Челсі ,Лестер ,Фас,Дака, Чілвел, Хаверц, Ковачіч,Дьюсбері-Хол
Автор: admin.sportcomua