СТУДЕНТ ІНФОРМ

Дубль Бернарду Сілви у відеоогляді матчу Манчестер Сіті – Реал – 4:0

175787 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перший матч завершився нічиєю (1:1), тому у команд були однакові шанси у боротьбі за путівку до фіналу. Проте ще у першому таймі Манчестер Сіті двічі відзначився у ворота суперника. Дубль у свій актив записав Бернарду Сілва.

о перерві ситуація для "вершкових" не змінилася. Розгромним рахунок зробили Мануель Аканджі та Хуліан Альварес. Реал під завісу матчу організував кілька штурмів, але вони не завершились успіхом.

Зазначимо, що Карло Анчелотті провів свій 191-й матч в статусі головного тренера у ЛЧ. Він обійшов за цим показником Алекса Фергюсона.

У фіналі Ліги чемпіонів Ман Сіті зустрінеться з Інтером, який раніше здолав Мілан з рахунком 3:0 за підсумками двох матчів. Поєдинок відбудеться 10 червня у Стамбулі. Стартовий свисток пролунає о 22:00.

Джерело

Теги: Манчестер Сіті пробився у фінал ЛЧ,Манчестер Сіті ,МанСіті,Спорт, новости спорта, новини спорту, Спортивные новости, Спортивні новини,Новости, новости футбола,Новини, новини футболу,Футбол,фінал ЛЧ,ЛЧ,Ліга чемпіонів,Реал,Дубль Бернарду Сілви,Бернарду Сілва,Бернарду Сілва Вікідпедія ,Карло Анчелотті,Анчелотті,Карло Анчелотті Вікіпедія,Анчелотті Вікіпедія,Алекс Фергюсон,Алекс Фергюсон Вікіпедія,Хуліан Альварес,Хуліан Альварес Вікіпедія,Мануель Аканджі,Мануель Аканджі Вікіпедія
Автор: admin.sportcomua