СТУДЕНТ ІНФОРМ

Українки допомогли команді Європи здолати американських легкоатлетів

260373 ПЕРЕГЛЯДІВ

На першому в історії легкоатлетичному двобою між командами Європи та США українські спортсменки здобули одразу п’ять медалей, дві з яких – “золоті”. Змагання відбулися в білоруському Мінську.

Наші стрибунки у висоту Юлія Левченко та Ірина Геращенко посіли перші два місця на п'єдесталі.

Левченко випередила співвітчизницю на чотири сантиметри, показавши результат два метра два сантиметри — це рекорд у кар’єрі спортсменки.

Геращенко відповідно виборола “срібло”.

Ще одне “золото” – у Ганни Рижкової – у забігу на 400 метрів з бар'єрами. Її результат 55.32 секунди.

“Срібло” з результатом 6.73 метри здобула Марина Бех-Романчук у стрибковому секторі в довжину.

Також українка Ольга Ляхова прибігла другою на дистанції 800 метрів і здобула чергове “срібло” для своєї команди.

До програми матчу серед представників Старого Світу та спортсменів зі США включили майже всі легкоатлетичні дисципліни та змішані естафети.

За набраними очками у турнірі перемогли європейські спортсмени.