СТУДЕНТ ІНФОРМ

У Кременчуці «Безпечне місто» разом з державною виконавчою службою шукатиме арештовані за борги авто

У Кременчуці «Безпечне місто» разом з державною виконавчою службою шукатиме арештовані за борги авто
26054 ПЕРЕГЛЯДІВ

На стоянці біля супермаркету, на власному подвір’ї чи навіть під час руху на трасі – відтепер арештовані за борги транспортні засоби під пильним прицілом державних виконавців.

Укладений Меморандум про взаємодію між Мін’юстом, Північно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Суми) та виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради Полтавської області поклав відлік новим можливостям для державних виконавців у питанні розшуку транспортних засобів, зареєстрованих за боржниками.

За словами очільниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини СВИСТУН, мешканець міста Кременчука, якому присуджено сплату аліментів, забувши про обов’язки покладені на нього рішенням суду щодо належного утримання своєї малолітньої дитини, допустив заборгованість зі сплати аліментів у розмірі понад 193 тисячі гривень, яка накопичувалася з 2009 року. Транспортний засіб, зареєстрований за неплатником, перебував у розшуку з 2018 року, проте тільки зараз, завдяки налагодженій співпраці з міським головою Кременчука Віталієм МАЛЕЦЬКИМ та використанню можливостей інформаційно-аналітичної системи «Безпечне місто», автомобіль вдалося оперативно розшукати та затримати. Кошти, отримані від його реалізації, будуть спрямовані на погашення заборгованості зі сплати аліментів.

© 2020 student-inform

Мої відео