СТУДЕНТ ІНФОРМ

Створено онлайн-платформу здорового харчування дітей в українських школах

Створено онлайн-платформу здорового харчування дітей в українських школах
398530 ПЕРЕГЛЯДІВ

Реформу шкільного харчування проводять за ініціативи першої леді України - Олени Зеленської. Для інформування про всі нововведення створили офіційний сайт «Знаїмо». Його назва дослівно означає «знаємо, що їмо».

 

Загалом, на платформі повідомлятимуть про зміни в системі шкільного харчування. Також демонструватимуть практики, що мали б заохотити дітей правильно харчуватися. Виставлятимуть поради для вчителів, шкільних кухарів та батьків. На сайті розмістили нормативно-правові акти, що передбачають процес реформ у сфері шкільного харчування. З ним мають ознайомитись усі керівники навчальних закладів та працівники управління освіти. Додали також інформацію щодо закупівлі нового обладнання та продуктів для шкільних їдалень.

 

Для кухарів на сайті розмістили дані про процес приготування страв для дітей з особливими дієтичними потребами. Там же ж є додаткова література про оформлення меню, приклади шкільних меню та рецепти приготування їжі. Є навіть відео інструкції, які рекомендовані до перегляду не лише кухарям, а ще й директорам шкіл. Адже вони мають контролювати процес харчування у закладах.

 

На платформі є розділ для батьків та учнів. Його створили з метою прив’язати любов до здорового харчування. На сайті розмістили різні види раціону. Сторінка містить багато корисних порад про те, як звикнути дорослим їсти корисні продукти та навчити цьому свою дитину. Тут можна почитати про ризики, які виникають у наслідок нездорового харчування.

Є ще розділ для підприємців. Тут розміщено матеріали, що допоможуть власникам бізнесу зрозуміти чому варто співпрацювати зі школами, які ввели здорову систему харчування.

 

Отже, на сайті присутні розділи для усіх осіб, що пов’язані з процесами харчування у школах України. Рекомендовано, ознайомитись з інформацією на сайті «Знаїмо». Дані на порталі постійно оновлюватимуться, тому слідкуйте за змінами.

© 2020 student-inform

Мої відео