СТУДЕНТ ІНФОРМ

На Рівненщині урочисто поєднали серця іноземець та дубенчанка

На Рівненщині урочисто поєднали серця іноземець та дубенчанка
404676 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вперше у Дубенському замку молодята побували 4 роки тому і вирішили, що хочуть саме тут відсвяткувати своє весілля. Разом закохані вже 8 років, тож до церемонії одруження підійшли виважено і скористалися унікальною пропозицією від організаторів проєкту «Шлюб за добу» - одруження по - королівськи.
Нагадаємо, що в Державному історико-культурному заповіднику в м.Дубні можна зареєструвати шлюб із дотриманням найкращих традицій князівських родин. Унікальне одруження з театралізованим дійством пропонують закоханим Рівненщині організатори проєкту. До речі, у м. Дубні – один із найстаріших замків, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя, є окрасою краю та одним із семи чудес замків України.
Під час урочистої та неймовірно атмосферної церемонії реєстрації шлюбу закохані окрім подарунків, отримали з рук самого князя шлюбний лист, завірений його особистою печаткою та підписом.
"Зауважу, що м. Дубно долучилося до пілотного проєкту «Шлюб за добу» у вересні 2018 року. Відтоді майже 400 пар закоханих поєднали свої серця в Дубенському замку. Лише у першому півріччі цього року в історичній локації зареєстрували шлюб 42 пари закоханих", - Оксана Сальчук заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) у Рівненській області.

© 2020 student-inform

Мої відео